درخواست اسپانسری و فضای تئاتر

 

چرا کسب‌وکارها حامی مالی رویداد می‌شوند؟

 • ابزاری جهت ترویج وسیعتر مزایای رقابتی
 • اعتبار و تصویر برند خود را بهبود دهید
 • با هزینه کمتری برای جوامع سازمانیتان قابل رویت شوید
 • ملاقات فرد به فرد و افزایش بازخوردهای تعاملی

زمانی که حمایت مالی از رویداد با یک فرآیند استراتژیک و هدفمند همراه باشد، منافع کوتاه و بلند مدت زیادی به همراه خواهد داشت.

منافع حمایت مالی از رویداد

 • متمایز سازی شما از سایر رقبا
 • نمایش محصولات و خدمات
 • دسترسی به طیف وسیعی از مخاطبان مانند:
  • تصمیم‌گیرندگان
  • نهادهای دولتی و خصوصی
  • مشتریان بالقوه
 • عبور از موانع فرهنگی و زبان به علت حضور مخاطبان گوناگون
 • ارزیابی پاسخ مشتریان احتمالی به محصولات و خدمات شما در لحظه و با بهره‌وری بیشتری از ارسال پرسشنامه و تشکیل گروه‌های متمرکز و…
 • قابلیت رویت بیشتر به علت استفاده از رسانه‌های مختلفی مانند مجلات، پوستر، بنر، تبلیغات دیجیتال، وبلاگ و… چنین پوششی با هزینه بسیار پایینی میسر خواهد شد.

افزایش تصویر برند و شکل دادن به رفتار مصرف کننده

برندها اغلب از رویدادهایی حمایت می‌کنند که با ماموریت کسب‌وکار آنها همخوانی بیشتری داشته باشد و برگزار کنندگان رویدادها نیز اغلب به دنبال برندهایی هستند که با محتوا و موضوع رویداد همخوانی داشته باشد. به این ترتیب مصرف کننده ایده‌آل آن کسب‌وکار فرصت آشنایی بیشتر با حامی مالی را خواهد داشت و بدین شکل با جلب اعتماد آنها موجب افزایش درآمد کسب‌وکار حامی خواهد شد.

افزایش آگاهی از برند و رویت بیشتر

ایجاد و یا افزایش آگاهی از برند شما برای مصرف‌کنندگان ایده‌آل شما با حمایت مالی از رویداد با تلاشی کمتر و دستاوری بیشتر میسر خواهد شد که در نهایت برند شما قطعا توسط مخاطبین از جوامع گوناگون دیده و شنیده خواهد شد.
حمایت مالی منجر به رویت بیشتر عناصر بصری کسب‌وکار شما خواهد شد. هر چه تعداد مخاطبان یک رویداد بیشتر باشند، شما نیز در رسانه‌های اجتماعی بیشتری مورد اشاره قرار خواهید گرفت. می‌توانید برای بیشتر دیده شدن کسب‌وکارتان در تمام مراحل رویداد (قبل، حین و بعد) از ما مشورت بگیرید.

متمایز شدن از رقبا

بخشی از ایجاد هویت برند برای مصرف‌کنندگان چگونگی به تصویرکشیدن خودتان نسبت به رقبایتان است، حمایت مالی از رویداد کاملا این تفاوت را به شکل ملموسی ایجاد می‌کند.

افزایش فروش و افزایش کیفیت ادارک شده برند

باتوجه به اینکه می‌توانید برای مخاطبان خود تجربه برند متفاوتی ایجاد کنید و آنها با محصولات و خدمات شما از نزدیک ارتباط برقرار کنند، کیفیت ادراک شده از برند شما برای آن مخاطبان افزایش خواهد یافت. مردم به دلیل اینکه از کسب‌وکاری دیگر حمایت کرده‌اید بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد و کسب‌وکار شما را قابل اتکاتر خواهند یافت.
حمایت مالی از رویداد منجر به افزایش فروش کسب‌وکار شما خواهد شد. به دلیل حضور و تعامل چهره به چهره با مشتریان بالقوه، اعتماد سازی و جلب توجه آنها بسیار راحتتر خواهد بود.

تحقیقات بازار اختصاصی با مشتریان هدف

می‌توانید با افزایش ارتباط با مخاطبان و افرادی که به کسب‌وکار شما علاقه نشان می‌دهند تحقیقات بازاریابی خود را هدفمندتر و با هزینه کمتری ایجاد کنید. زیرا این افراد پاسخ‌های احتمالی دقیقتر و بهتری به سوالات شما خواهند داد.

چرا از جشنواره تئاتر ثمر حمایت مالی کنیم؟

یکی از نکاتی که همیشه در هنگام حمایت مالی از یک رویداد فرهنگی باید در نظر داشت، قدمت آن رویداد است. امروزه رویدادهای بسیاری در حال برگزاری است اما جشنواره تئاتر ثمر با هشت دوره برگزاری نه تنها برای نهمین سال پیاپی برگزار خواهد شد، بلکه کیفیت این جشنواره و تعداد مخاطبین و گروه های شرکت کننده در این رویداد فرهنگی هر ساله در حال افزایش است. مخاطبان این رویداد فرهنگی اغلب افراد هنری و هنر دوست و هنرجویان رشته هنر ، بازیگری و کارگردانی تئاتر و عواملی که در زمینه این تخصص کافی دارند هستند. جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر نه تنها مخاطبینش هنرجویان و هنردوستان ، بلکه هنرمندان پیشکسوت هم از این رویداد حمایت میکنند ، که به همین جهت طیف وسیعی از  دانشگاهیان و دانشجویان در آنها وجود دارد. مهمترین نکته جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر، متخصصینی از رشته‌های تئاتر هستند که بستر فرهنگ سازی را فراهم میکند تا جامعه از آن لذت ببرند.

خدمات ما فراتر از یک پکیج حمایت

ما با استفاده از مشاورانی با تجربه، دانش بالا، مهارت و تخصص در زمینه‌های برندینگ، مارکتینگ و تبلیغات در تمام مراحل رویداد کنار شما هستیم تا بیشترین منافع ممکن را از حمایت مالیتان کسب کنید. ما فقط پکیج‌های حمایت مالی را به شما نمی‌فروشیم، بلکه هزینه‌ای که شما پرداخت می‌کنید صرف امور مشاوره و طراحی و بسته به انتخاب پکیج شما به عنوان مثال ساخت تیزر تبلیغاتی از ایده تا ساخت برای شما خواهد بود. و در صورت نیاز ما برای شما استراتژی حضور، تولید محتوا، تبلیغات هنری را برنامه‌ریزی می‌کنیم و تیم اجرایی شما را راهبری خواهیم کرد.

پکیج‌های اختصاصی برای شما

برای حمایت مالی از رویدادها اغلب چند پکیج از پیش تعیین شده وجود دارد و شما مجبور به انتخاب یکی از آنها هستید. ما می‌توانیم برای کسب‌وکار شما پکیجی اختصاصی طراحی کنیم تا مناسب برند شما باشد. یکی از این پکیج‌ها ایجاد تجربه و فضای اختصاصی است، به عنوان مثال اگر نیاز برند شما بیشتر در معرض بودن باشد، میتوانیم فضایی برای تولید محتوای بیشتر برای شما خلق کنیم، یا اگر برند شما نیاز به تعامل بیشتر با مخاطبانش داشته باشد، این استراتژی را برای شما بطور اختصاصی و قدم به قدم طراحی خواهیم کرد و به طور کلی دبیرخانه جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر آمادگی هر گونه تعاملی را با شما خواهد داشت .

به منظور ارائه درخواست خود مبنی بر حمایت از جشنواره تئاتر ثمر لطفا اطلاعات خواسته شده در فرم زیر را تکمیل نمایید تا از طرف دبیرخانه با شما تماس گرفته شود.
آیا به داشتن فضای تبلیغاتی در جشنواره ثمر تمایل دارید ؟ بلهخیر

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com