فراخوان نهمین دوره جشنواره ثمر

به نقل از روابط عمومی جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر ، نهمین دوره این جشنواره از ۹لغایت ۱۹ اسفند ماه در عمارت نوفل لوشاتو به دبیری دکتر رضا دادویی برگزار می‌شود، این جشنواره توسط موسسه پردیس جوان با مجوز رسمی از مرکز هنرهای نمایشی در بخش خصوصی برگزار می‌شود.

این دوره از جشنواره در پنج بخش
مسابقه تئاتر صحنه
مسابقه نمایشنامه نویسی
مسابقه تئاتر محیطی ( اجرا در محیط تعریف شده توسط گروه )
مسابقه عکاسی، پوستر و تیزر
و بخش مهمان
برگزار می‌شود.

در بخش مسابقه تئاتر صحنه که به صورت رقابتی برگزار می‌شود و در تمامی بخشهای هنری به برگزیدگان لوح و تندیس ثمر و جوایز نقدی اهدا می‌شود و مهلت ثبت نام و بارگذاری اطلاعات مورد نیاز در این بخش تا ۲۰ آبان ۱۳۹۸ است.

در بخش نمایشنامه‌نویسی که موضوع آزاد است و به صورت رقابتی است به برگزیده لوح ، تندیس و جایزه نقدی اهدا می‌شود و مهلت بارگذاری نمایشنامه‌های بخش نمایشنامه‌نویسی نیز تا ۱۰ آذرماه ۱۳۹۸ است.

در بخش مسابقه تئاتر محیطی که به پیشنهاد مدیر کل هنرهای نمایشی برای اولین بار در این جشنواره اضافه شده و به صورت رقابتی برگزار خواهد شد بدین شکل است که نمایش بر اساس محیط تعریف شده توسط گروه نوشته و در همان محل اجرا ، داوری خواهد شد و در سه بخش آن به برگزیدگان لوح ، تندیس ثمر و جوایز نقدی اهدا می‌شود و مهلت ثبت نام و بارگذاری اطلاعات مورد نیاز در این بخش تا ۲۰ آبان ۱۳۹۸ است.

و در بخش عکاسی ، پوستر و تیزر دبیرخانه نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر در راستای جذب و حمایت از عکاسان تئاتر و طراحان گرافیک و کنش گران عرصه تبلیغات تئاتر دانشجویی برگزار خواهد کرد و به صورت رقابتی بوده و به برگزیدگان جوایز نقدی اهدا خواهد شد که فراخوان این بخش از مسابقه متعاقبا اعلام خواهد.

و در بخش مهمان که رقابتی نبوده و به انتخاب دبیرخانه از بین متقاضیان خواهد بود. و مهلت ثبت نام و بارگذاری اطلاعات مورد نیاز در این بخش تا ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۸ است.

برای ثبت نام در جشنواره به این لینک مراجعه و پس از تکمیل فرم و بارگذاری مدارک ثبت نام کنید .

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com