محمدرضا ژیان گفت: جواد مولانیا از مجریان تلویزیونی که پیش از این قرار بود برای پنجمین جشنواره تئاتر ثمر داوری کند، متاسفانه به دلیل ضبط سری جدید مسابقه فامیلی برای شبکه پنج صدا و سیما نتوانست در کنار دیگر داوران این جشنواره باشد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی پنجمین جشنواره تئاتر ثمر ، محمدرضا ژیان در همین رابطه اظهار داشت: با پیگیری های به عمل آمده حافظ آهی از هنرمندان دوست داشتنی و دوست قدیمی بنده که ایشان مدرس و فیلم ساز هستند ، به داوران جشنواره تئاتر ثمر پیوست.
ژیان خاطرنشان کرد: حافظ آهی علاوه بر بازیگری تئاتر در سالهای گذشته ، چندین فیلم کوتاه موفق نیز در کارنامه هنری خود دارد .

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com