همزمان با ثبت هزاره سرایش شاهنامه در یونسکو
پنجمین پایان دوره و جشنواره داخلی کارگاه بازیگری و کارگردانی تئاتر ثمر با مشارکت و حمایت بنیاد فردوسی برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی ثمر، این جشنواره و رویداد فرهنگی، آموزشی همزمان با ثبت هزاره سرایش شاهنامه فردوسی در یونسکو طی روزهای چهارشنبه تا شنبه مورخ ۲۵ الی ۲۸ اسفندماه جاری در تماشاخانه باران واقع در خیابان انقلاب، ابتدای خیابان فلسطین جنوبی با حضور اهالی فرهنگ و هنر برقرار خواهد بود.
ققنوس، کیت کت، عیش و نیستی، ۱۲۳۰ثمری و هتل عروس به ترتیب با کارگردانی و نویسندگی سوگند عباسی، امیر جواهری، پونه بابایی، شقایق شعبانی و میلاد تقی پور و مریم سعیدی به صحنه خواهند رفت که ساعات آن به شرح ذیل اعلام می گردد.
چهارشنبه ۲۵ اسفند از ساعت ۱۴: ققنوس
پنجشنبه ۲۶ اسفند از ساعت ۱۲ : کیت کت
پنجشنبه ۲۶ اسفند از ساعت ۱۵ : عیش و نیستی
جمعه ۲۷ اسفند از ساعت ۱۲: ۱۲۳۰ ثمری
جمعه ۲۷ اسفند از ساعت ۱۵: هتل عروس
بنابراین گزارش آیین اختتامیه جشنواره داخلی کارگاه بازیگری و کارگردانی تئاتر ثمر روز شنبه ۲۸ اسفندماه از ساعت ۱۵ با حضور محمدرضا ژیان (بنیانگذار و موسس جشنواره تئاتر ثمر)، یاسر موحدفر (مدیرعامل بیناد فردوسی) و دیگر هنرمندان برجسته تئاتر در تماشاخانه باران برپا خواهد بود.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com