هیأت انتخاب آثار تئاتر صحنه ای و محیطی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر معرفی شدند.

مهرداد کوروش نیا ، الهام شعبانی ، فرزین محدث ، سعید نجفیان و علی ساسانی نژاد طی احکامی جداگانه از سوی دکتر رضا دادویی هیأت انتخاب آثار تئاتر صحنه ای و محیطی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر را بر عهده گرفتند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر اسامی هیأت پنج نفره انتخاب آثار تئاتر صحنه ای و محیطی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر را اعلام کرده است.

مهرداد کوروش نیا نویسنده و کارگردان تئاتر ، الهام شعبانی بازیگر و طراح لباس ، فرزین محدث بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون ، سعید نجفیان کارگردان تئاتر و علی ساسانی نژاد طراح صحنه و کارگردان تئاتر، آثار تئاتر صحنه ای و محیطی جشنواره امسال را انتخاب می‌کنند.

بازبینی بیش از ۱۰۰ اثر تئاتر صحنه ای و محیطی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از مورخه اول بهمن ماه در موسسه هنری آرتا شروع شده و تا ششم بهمن ماه ادامه خواهد داشت و نتایج انتخاب آثار این مرحله تا هشتم بهمن ماه اعلام خواهد شد.

نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر با دبیری دکتر رضا دادویی از ۹ الی ۱۸ اسفند ماه در عمارت نوفل لوشاتو برگزار خواهد شد

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com