امیر جواهری نویسنده و کارگردان نمایش بازی ابدی است که خود پیش از این از هنرجویان آکادمی بازیگری و کارگردانی تئاتر ثمر بوده است.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی ثمر، امیر جواهری ضمن مطلوب دانستن سیستم آموزشی آکادمی تئاتر ثمر اظهار داشت: آکادمی ثمر را به کسانی که قصد شروع تئاتر با پایه ای قوی دارند را پیشنهاد می کنم، چون در کارگاه های آموزشی این آکادمی به جای اینکه به دست کسی ماهی بدهند (کنایه به مدرک های پایان دوره کارگاه های نئاتری که کارایی ندارند)، به آنها ماهیگیری یاد می دهند که می توان از جشنواره های داخلی و کارگاهی ثمر به عنوان نمونه بارز این عمل بسیار ارزشمند نام برد.
کارگردان نمایش بازی ابدی، جشنواره داخلی و کارگاهی ثمر را باعث ایجاد روحیه مضاعف میان هنرجویان تئاتر دانست و گفت: از این قبیل جشنواره ها باعث افزایش تجربه آکادمیک هنرجویان نیز می شود.
گفتنی است: نمایش بازی ابدی با نویسندگی و کارگردانی امیر جواهری بر اساس درگیری ها و سوالات ذهنی کارگردان است که ۶۰ دقیقه برای آن زمان لحاظ شده است که ماجرای جامعه ای است که می خواهد به کمال برسد و پیرو رستگاری پیش می رود.
بازیگران این نمایش را امیر جواهرى، امیرحسین مولایى، ملیکا فرخى، کیمیا رضایى، رضا فارسى، خشایار محمد زاده، محمد مهدى رضاییان و سینا علیزاده تشکیل می دهند.
امیر جواهری و فرزاد جعفریه (طراح پوستر) و متین جعفریه، امین کثیری و سینا اعلایی (عوامل گروه موسیقی) به عنوان دیگر عوامل نمایش بازی ابدی هستند.
نمایش بازی ابدی روز یکشنبه ۱۱ مهر ماه از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه برای رقابت با دیگر گروه های نمایشی در چهارمین جشنواره داخلی و کارگاهی تئاتر ثمر با مشارکت بنیاد فردوسی به روی صحنه خواهد رفت.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com