توسط محمدرضا ژیان
دبیر اولین نمایشگاه عکس مجموعه جشنواره هاى دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر منصوب شد

محمدرضا ژیان (بنیانگذار جشنواره تئاتر ثمر)، طی حکمی سرکار خانم نیلوفر لک
را به عنوان دبیر اولین نمایشگاه عکس مجموعه جشنواره های دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر منصوب کرد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی ثمر، در متن حکم محمد رضا ژیان به نیلوفر لک آمده است: سرکار خانم نیلوفر لک به موجب این حکم به سمت دبیر اولین نمایشگاه عکس مجموعه جشنواره های دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر منصوب می‌شوید.
ضمن سپاس از تلاش‌های ارزنده شما در امور فرهنگى و هنرى و با توجه به تجربه‌های گرانقدر شما در این زمینه و به کار گیری از تمام ظرفیت‌های موجود همچون برنامه های گذشته ثمر، امید میرود این رویداد فرهنگی در اوج شکوه و در خور نام ثمر برگزار گردد.
از خداوند بزرگ برایتان آرزوی موفقیت در انجام این مسئولیت مهم را دارم .
خاطرنشان می گردد:
اولین نمایشگاه عکس مجموعه جشنواره های دانشجویی و مردمى تئاتر ثمر از مورخه اول لغایت شش ام تیر ماه ٩٧ در گالری یاسمین با حضور اهالی فرهنگ و هنر و ثمری های عزیز برپا خواهد شد.
ژیان خاطر نشان کرد تا بحال بیش از ۴۵ نمایش در جشنواره های مردمی و دانشجویی تئاتر ثمر اجرا شده که در این نمایشگاه عکس از آنها استفاده خواهیم کرد که توسط گروهی از هنرمندان عکاس شرکت کننده در جشنواره های ثمر تهیه شده است و بزودی عوامل اجرایی این نمایشگاه گروهی اعلام خواهند شد .

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com