میلاد تقی پور متولد ۱۳۶۷ است که تحصیلاتش در حوزه طراحی داخلی بوده است.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی آکادمی ثمر، تقی پور از طریق صفحه های اجتماعی آکادمی ثمر، با این موسسه آموزشی آشنا و هنر تئاتر را از کارگاه های محمدرضا ژیان آغاز نموده است.
به گفته تقی پور که در نمایش افرا با شقایق شعبانی به کارگردانی این اثر پرداخته است، سیستم آموزشی ثمر به خوبی الف بای بازیگری و کارگردانی را از همان ابتدا در اختیار هنرجویان تئاتر قرار می دهد تا بتوانند با دست پر وارد این عرصه هنری شوند.
جشنواره های داخلی تئاتر ثمر به گونه ای است که هنرجویان فعال که نامی از آنها برده نمی شود را به راحتی مورد اعتماد خود قرار داده و باعث دیده شدن استعدادهای ناشکفته تئاتری می شود و نتیجه اش با کمی تأمل در آینده جز موفقیت برای هنرجویان این آکادمی نخواهد بود.
اما با توجه به اینکه زمان برای بستن کارها بسیار محدود بود طبیعتا عوامل نمایش ها فشار کاری بسیاری را متحمل می شدند که باید برای تخصیص زمان در جشنواره های آتی اندیشه ای شود.
به عقیده میلاد تقی پور، محمدرضا ژیان مسیر خوبی را برای این آکادمی ترسیم و سکان دار خوبی برای ثمر است. اما باید همینطور از مسائل جانبی و حاشیه ها برحزر باشند تا با عدم انحراف در این سیستم شاهد جایگاه خوبی برای این موسسه آموزشی باشیم. قطعا آکادمی ثمر را به دیگرانی که قصد شروع هنر تئاتر را دارند پیشنهاد می کنم چون سیستم کارگاهی ثمر باعث زود دیده شدن افراد مستعد در این عرصه می شود.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com