اولین روز از جشنواره‌ی دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر در سالن شماره‌ی ۱ نوفل لوشاتو با استقبال گسترده‌ی تماشاچیان به پایان رسید.
در این روز تماشاچیان شاهد دو اجرای دن کامیلو به کارگردانی تقی علی آبادی و نمایش یک مهمانی قدیمی به نویسندگی و کارگردانی پرستو وفایی‌نیا بودند.
در کنار حضور پرشور تماشاچیان، مهمانانی نیز در این جمع حضور داشتند که از میان آنان میتوان به پرستو گلستانی نیز اشاره کرد. وی اذعان داشت که جشنواره‌ای مانند تئاتر ثمر که تمرکز اصلی خود را روی هنرجویان جوان‌تر و دانشجویان گذاشته‌ست حرکت خوب ، پویا و شایسته‌ی تقدیر است و چه خوب است که هنرجویان جوان ما با جسارت روزافزون در این جشنواره حضور پیدا می‌کنند.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com