مدیر اجرایی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر منصوب شد

در نخستین نشست خبری نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر دکتر رضا دادویی طی حکمی دکتر حامد شفیع خواه را به عنوان مدیر اجرایی این جشنواره منصوب نمود.

به نقل از روابط عمومی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر در این نشست که با حضور پرشور جمعی از خبرنگاران و هنرمندان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه محمدرضا ژیان موسس و رئیس جشنواره به بیان تاریخچه و آمار و استقبال دوره های قبلی جشنواره پرداخت و اینکه طی این سالها بدون هیچ کمک مالی ارگان دولتی و خصوصی این جشنواره توانسته محبوبیت خودش را بین هنرجویان و دانشجویان تئاتر باز کند و تنها سرمایه ثمر همین محبوبیت است و ابراز امیدواری نمود در این دوره با توجه به حضور دکتر رضا دادویی به عنوان دبیر، جشنواره امسال حرفه ای تر از سال های گذشته به کار خود ادامه دهد.
در ادامه نشست دکتر رضا دادویی به بیان مسایل پیرامون اهداف و برنامه ریزی های نهمین دوره جشنواره تئاتر ثمر پرداخت و ضمن تشکر از حضور پرشور گروه ها در این نشست، خواهان تعاملی هر چه بیشتر میان شرکت کنندگان و دبیرخانه شد. وی که اشاره ای نیز به عدم حمایت نهادها و سازمان ها نمود، تنها راهکار موفقیت چنین جشنواره هایی را برقراری گفتگو میان اهالی هنر دانست.
در بخش بعدی، حکم مدیریت اجرایی جشنواره به آقای دکتر حامد شفیع خواه از طرف دبیر جشنواره تقدیم شد. شفیع خواه نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور گروه اجرایی، تولید محور بودن جشنواره ثمر را از نقاط قوت چنین جشنواره ای در قیاس با جشنواره فجر دانست.
گفتنی ست حامد شفیع خواه مدرس، کارگردان و بازیگر تئاتر است و سابقه دبیری جشنواره های نمایش های بی کلام، پودس، بدن و بیان، و استعدادیابی را در پرونده اجرایی خود دارد.
بخش پایانی جلسه نیز به پرسش و پاسخ پیرامون برنامه ریزی و امکانات و شرایط پیش روی جشنواره و طریقه بازبینی آثار گذشت و خبرنگاران و شرکت کنندگان سوالات خود را در خصوص این موارد مطرح نمودند.
گفتنی ست نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از ۹ لغایت ۱۸ اسفند ماه سال جاری در عمارت نوفل لوشاتو برگزار خواهد شد.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com