محمدرضا ژیان گفت: عباس اختری از کارگردانان هنری تلویزیونی که پیش از این قرار بود برای جشنواره داخلی و کارگاهی تئاتر ثمر داوری کند، متاسفانه به دلیل برخی از مشکلات نتوانست در کنار دیگر داوران این جشنواره باشد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی آکادمی ثمر، محمدرضا ژیان در همین رابطه اظهار داشت: با پیگیری های به عمل آمده محمدعلی عزیزی از هنرمندان با سابقه این عرصه به داوران جشنواره ثمر پیوست.
ژیان خاطرنشان کرد: محمدعلی عزیزی از هنرمندان باسابقه ای است که در کارنامه هنری اش حضور در فیلم های سینمایی طوفان شن، بچه های آسمان، فصل پنجم، رنگ خدا، مردی از جنس بلور، باران، دل شکسته و … به عنوان عوامل فنی و تولید، تهیه و تولید برنامه های هنری برای تلویزیون ملی و ساخت ده ها فیلم کوتاه دیده می شود.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com