به گزارش روابط عمومی جشنواره تئاتر ثمر با توجه به درخواست بسیاری از سوی علاقه مندان و گروه هایی که نواقصی در مدارک ثبت نام خود دارند و هنوز موفق به اخذ مجوز از نویسنده اثر نشده اند، مهلت ثبت نام در بخش های تئاتر صحنه و تئاتر محیطی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر تا مورخه ۲ آذرماه ۱۳۹۸ تمدید شد.

علاقه مندان می توانند بعد از مطالعه فراخوان به وبسایت جشنواره مراجعه و نسبت به ثبت نام یا تکمیل مدارک خود و ارسال ۳ نسخه متن نمایشنامه به نشانی دبیرخانه اقدام نمایند.

گفتنیست این تاریخ “به هیچ وجه” تمدید نمی گردد.

بدهیست گروه هایی که نسبت به تکمیل مدارکشان تا پایان روز اداری شنبه مورخه ۲ آذر ماه اقدام ننمایند از حضور در جشنواره منع می گردند.

نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر به دبیری رضا دادویی از مورخه ۹ الی ۱۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ در تماشاخانه عمارت نوفل لوشاتو برگزار خواهد شد.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com