فراخوان بخش عکاسی تئاتر ، پوستر و تیزر نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر منتشر شد.

به نقل از روابط عمومی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر ، نهمین دوره این جشنواره از مورخه ۹ الی ۱۸ اسفند ماه در عمارت نوفل لوشاتو به دبیری رضا دادویی برگزار میشود و در متن فراخوان بخش عکاسی تئاتر ، پوستر و تیزر نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر آمده است :

«بنام خالق هنر»

فراخوان بخش عکاسی تئاتر ، پوستر و تیزر نمایش های بخش های مختلف نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر

دبیرخانه نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر در راستای جذب و حمایت از عکاسان تئاتر و طراحان گرافیک و کنش گران عرصه تبلیغات تئاتر دانشجویی در نظر دارد مسابقه خود را در ۳ بخش برگزار نماید.

از همین رو از علاقه‌مندان به حضور در این جشنواره دعوت می نماید پس از مطالعه فراخوان نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

۱. عکاسی تئاتر
در این بخش هر متقاضی ابتدا به وبسایت جشنواره به آدرس www.samarfestival.com مراجعه و ثبت نام نماید و همزمان ۵ اثر خود را برای داوری اولیه به شماره واتس آپ ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ ارسال نماید. پس از قبولی در مرحله نخست عکاس مجاز است از هر نمایش در حال اجرا در جشنواره ۱۰ عکس منتخب خود را با درج لوگوی مخصوص نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر تا ساعت ۲۳ همان شب در گروه مرتبط با عکاسان تئاتر جشنواره به اشتراک بگذارد تا مورد ارزیابی و داوری نهایی قرار گیرد.

۲. طراحی پوستر
در این بخش هر گروه راه یافته به تمامی بخش ها از نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر مجاز است یک گرافیست را به دبیرخانه معرفی و ضمن ثبت نام در وبسایت جشنواره به آدرس www.samarfestival.com پوستر نهایی خود را برای دبیرخانه ارسال نماید تا مورد ارزیابی قرار گیرد.

۳. بخش تیزر
در این بخش هر گروه راه یافته به تمامی بخش ها از نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر مجاز است یک فیلم ساز را به دبیرخانه معرفی و ضمن ثبت نام در وبسایت جشنواره به آدرس www.samarfestival.com تیزر نهایی خود را برای دبیرخانه ارسال نماید تا مورد ارزیابی قرار گیرد.

شرایط ثبت نام:
۱. هر عکاس می تواند حداکثر با ۵ قطعه عکس(رنگی یا سیاه و سفید) از نمایش‌هایی که اجرای آن ها (عمومی یا جشنواره ای) پیش از پایان مهلت ثبت نام بوده در جشنواره ثبت نام کند.
۲. متقاضیان می بایستی عکس ها را برای داوری اولیه به شماره واتس آپ ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ ارسال نمایند.
۳. از بین عکاسانی که در این بخش ثبت نام کردند؛ پس از داوری اولیه تعداد ۱۰ الی ۱۵ عکاس منتخب به بخش مسابقه نهایی(عکاسی تئاتر در بخش اصلی جشنواره) راه پیدا خواهند کرد.

جوایز:
پس از داوری آثار به برگزیدگان هر بخش به تفکیک دیپلم افتخار ، تندیس جشنواره و جایزه نقدی و هدیه حامیان جشنواره تعلق می گردد.

* همچنین تعدادی از آثار برتر عکاسان این دوره همچون دوره های گذشته در نمایشگاه گروهی عکس ثمرنگار در گالری معتبر برای علاقه مندان به نمایش گذاشته می شود و به صاحبان آثار گواهی شرکت در نمایشگاه ارائه می گردد.

تقویم جشنواره:
آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار برای بخش عکاسی تئاتر : ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۸
اعلام نتایج اولیه بخش عکاسی تئاتر : ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۸
بخش طراحی پوستر و تیزر : ۱۷ بهمن ماه برای افرادی که از سوی گروه معرفی شوند.
برگزاری جشنواره: ۹ الی ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
اختتامیه: ۱۸ اسفند ماه ۱۳۹۸

آدرس دبیرخانه:
میدان بهارستان، خیابان ظهیر الاسلام ، کوچه سرهنگ فرخ، پلاک۹ طبقه آخر

مقالات مرتبط

تعداد دیدگاه 1

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com