توسط محمدرضا ژیان
دبیر هفتمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر منصوب شد
محمدرضا ژیان (بنیانگذار جشنواره تئاتر ثمر)، طی حکمی شقایق شعبانی را به عنوان دبیر هفتمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر منصوب کرد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی ثمر،در متن حکم محمد رضا ژیان به شقایق شعبانی آمده است: سرکار خانم شقایق شعبانی به موجب این حکم به سمت دبیر هفتمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر منصوب می‌شوید.
ضمن سپاس از تلاش‌های ارزنده تان در دوره های پیشین و رتبه های برتر در سه جشنواره تئاتر ثمر امید است با استفاده از تجربه‌های گرانقدر گذشته و بهره گیری از همه ظرفیت‌های موجود همچون برنامه های گذشته ثمر، این رویداد فرهنگی را در اوج شکوه و در خور نام تئاتر کشور عزیزمان ایران برگزار شود.
از خداوند بزرگ برایتان آرزوی موفقیت در انجام این مسئولیت مهم را دارم .
خاطرنشان می گردد:
هفتمین جشنواره تئاتر ثمر از روز پنجشنبه ١٧ اسفندماه لغایت پنجشنبه ٢۴ اسفندماه امسال در تماشاخانه پالیز با حضور اهالی فرهنگ و هنر برپا خواهد بود.
ژیان خاطر نشان کرد ١۶ نمایش در هشت روز رقابت خواهند داشت و
بنابر این گزارش، آیین پایانی هفتمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر، روز جمعه ٢۵ اسفندماه از ساعت ١۴ با حضور تمامی ثمری ها و ثمری های مهمان و هنرمندان برجسته تئاتر ایران در تماشاخانه پالیز برپا خواهد بود.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com