به کوشش بنیاد فردوسی از یک عمر تلاش هنری اصغر همت، پیشکسوت بازیگری تاتر، تلویزیون و سینما و مدیرعامل خانه تاتر با حضور بزرگان هنر ایران در شامگاه ۱۳ مهرماه به میزبانی تماشاخانه سنگلج تقدیر شد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی آکادمی ثمر، این آیین تقدیر با پیشکش تندیس ویژه فردوسی و خوان سوم رستم ساخته گروه فرهنگی هنری یادمان از سوی یاسر موحدفرد، دبیرکل بنیاد فردوسی و اهدای شاهنامه نفیس از سوی محمدرضا ژیان، مدیر آکادمی تاتر ثمر و هدایایی از سوی هنرمندان نامدار تاتر و سینما برگزار شد.
شایان ذکر است از جمله هنرمندان نامدار هنر ایران که در آیین تقدیر استاد اصغر همت دعوت شدند تا در عکس یادگاری خاطره انگیزی در جایگاه حضور پیدا کنند، می‌توان به مدیران فرهنگی و اهالی هنر تاتر و سینما، صدیق تعریف (استاد آواز و موسیقی پژوه)، رویا نونهالی، بهزاد خداویسی و پانته آ مهدی نیا (بازیگر تاتر و سینما)، رضا صابری (نویسنده و کارگردان پیشکسوت تاتر)، محمدرضا عرب (کارگردان و تهیه کننده سینما)، هوشنگ گلمکانی (سردبیر ماهنامه فیلم و مدرس دانشگاه)، اصغر نجات (کارگردان تاتر و سینما)، علی عابدی (مدیر تماشاخانه سنگلج)، محمدرضا ژیان (مدیر آکادمی تاتر ثمر) و یاسر موحدفرد (دبیرکل بنیاد فردوسی) اشاره داشت.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com