تا ساعاتی دیگر، آغاز چهارمین جشنواره داخلی تئاتر ثمر
جهارمین دوره جشنواره داخلی و کارگاهی بازیگری و کارگردانی تئاتر ثمر، تا ساعاتی دیگر با مشارکت بنیاد فردوسی در تماشاخانه باران آغاز خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی آکادمی ثمر، این جشنواره ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه امروز یکشنبه ۱۱ مهرماه ۱۳۹۵ با به روی صحنه رفتن نمایش قواعد بازی به کارگردانی فرزاد جعفریه آغاز می گردد.
رضا حسین آبادی، شیوا خسرو مهر، محمدعلی عزیزی، سارا دارو فروش و محمد شمس از هنرمندان این عرصه هستند که به عنوان داور در چهارمین جشنواره داخلی و کارگاهی بازیگری و کارگردانی تئاتر ثمر حضور خواهند داشت.
گفتنی است در نخستین روز این جشنواره از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه نیز نمایش بازی ابدی با کارگردانی امیر جواهری به عنوان آخرین نمایش این روز برای رقابت با دیگر گروه های حاضر در جشنواره ثمر به روی صحنه خواهد رفت.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com