رسالت مشترک “جشنواره تئاتر دانشجویی ثمر” و” موسسه انتشارات امیرکبیر” برای توسعه فرهنگی کشور.

‘علیرضا هایر مقدم ‘مدیر روابط عمومی “انتشارات امیر کبیر” ، یکی از همراهان “جشنواره ثمر” در بخش کتاب، در مصاحبه با ستاد خبری جشنواره گفت :خوشحالم که در یک رویداد فرهنگی و قشر جوان جامعه در زمینه تئاتر دانشجوی حضور دارم.

در ادامه وی اظهار خرسندی کردند ازشعار جشنواره ثمر با عنوان ،’ تئاتر ثمره آگاهی و آگاهی ثمره کتاب خوانی ست’.وی افزود:با توجه به حوزه کاری که در انتشارات مشغول هستم بیشتر علاقه مند شدم در این جشنواره شرکت کنم و فکر می کنم با توجه به تلاش هایی که در دهه اخیر صورت گرفته در جشنواره ثمر می شود استعدادها و ایده آل هایی را پیدا کرد.

“همکاری های مستمر در جشنواره های آینده”

‘ علیرضا هایر مقدم’ در ادامه صحبتهابا اشاره به رویکرد جشنواره و انتشارات گفت: توجه به اطلاع رسانی که انجام شد،مشخص شد که هدف اصلی جشنواره ثمر توسعه کتاب خوانی و فرهنگ سازی در سطح کشور است. انتشارات امیر کبیر در جهت حمایت از این هدف تصمیم گرفت که با ثمر همکاری داشته باشد.

وی در ادامه گفتگو با اشاره به بخش فعالیت در حوزه بین الملل
“انتشارات امیر کبیر “، در انتها کلام گفتند: بجز کتاب هایی که در جشنواره “ثمر” ارائه شد،درسایت انتشارات امیر کبیر مجموعه وسیعی از رمان های دنیا را داریم که با همکاری مترجمین و مولفین بزرگی جمع آوری شده است و در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

گزارشگر:محدثه مینایی

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com