راه یافتگان به بازبینی دو بخش تئاتر صحنه و محیطی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر معرفی شدند.
دبیرخانه نهمین جشنواره تئاتر ثمر اسامی آثار راه یافته به بازبینی در «بخش تئاتر صحنه» و آثار راه یافته به «بخش تئاتر محیطی» را منتشر کرد.

به نقل از روابط عمومی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر ، دبیرخانه این رویداد فرهنگی با قدردانی از استقبال کم نظیر دانشجویان و هنرمندان سراسر کشور برای حضور و مشارکت در این دوره، اسامی آثار راه یافته به بازبینی «بخش تئاتر صحنه» و دفاع از ایده «بخش تئاتر محیطی» را منتشر کرد.

گروه ارزیابی و انتخاب متون و ایده‌های بخشهای تئاتر صحنه و محیطی متشکل از پریسا مقتدی، یوسف باپیری، علیرضا اولیایی، ملودی آرام نیا و علی گلدسته آثار راه‌یافته به این بخش ها را معرفی کردند.

بر اساس گزارش ارائه شده از سوی ستاد برگزاری جشنواره از میان ۳۶۳ اثر صحیح دریافت شده در ۲ بخش تئاتر صحنه و محیطی ۱۰۵ اثر در بخش تئاتر صحنه و همچنین ۱۳ اثر در بخش تئاتر محیطی به مرحله بازبینی و دفاع از ایده این جشنواره راه پیدا کردند.

طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی دبیرخانه جشنواره تئاتر ثمر صاحبان آثار راه‌یافته در این دو بخش را بزودی در تماشاخانه عمارت نوفل لوشاتو دعوت خواهند کرد تا در مورد نحوه بازبینی و دفاع از ایده تئاتر محیطی در مورد زمان آن تعامل داشته و چنانچه هنرمندان از دبیر و برگزار کنندگان جشنواره سوالاتی داشته باشند جواب خواهند داد و نیز تاکید بر اینکه قبل از شروع فرآیند بازبینی، کسری مدارک لازم از جمله مجوز نویسنده یا مترجم حتی در صورت اقتباس را ارائه ندهند، بازبینی نخواهند شد.

نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر به دبیری دکتر رضا دادویی نهم تا هجدهم اسفند ماه سال ۱۳۹۸ در بخش‌های مختلف «تئاتر صحنه» ، «تئاتر محیطی» ، «نمایشنامه نویسی» ، «عکس ثمرنگار، پوستر و تیزر» و «مهمان» ویژه دانشجویان و هنرمندان در عمارت نوفل لوشاتو برگزار خواهد شد.

فایل دسترسی به اسامی آثار راه یافته :

نتایج خوانش

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com