محمدرضا ژیان گفت: هیئت داوران این دوره از جشنواره تئاتر ثمر متشکل از جواد مولانیا ، شیوا خسرو مهر، فریبا خادمی ، محمد علی عزیزی و احمد آزاد است.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی پنجمین جشنواره تئاتر ثمر، محمدرضا ژیان در همین رابطه اظهار داشت: هر ۵ داور این دوره از هنرمندان نویسنده ، بازیگر ، کارگردانی تئاتر و تهیه کننده و مستند ساز هستند که به عنوان داور در این دوره از جشنواره تئاتر ثمر حضور خواهند داشت.
ژیان یادآور شد : فریبا خادمی نویسنده و بازیگر است که در این باره تجربیات ارزشمندی دارد.
وی ادامه داد: شیوا خسرومهر از بازیگران و کارگردانان تئاتر است که به عنوان داور در پنجمین دوره جشنواره تئاتر ثمر با ما همکاری دارد.
محمدرضا ژیان اضافه کرد: نفر سوم داوران جشنواره تئاتر ثمر، محمد علی عزیزی نیز از تهیه کنندگان سینما و تلویزیونی است .
ژیان درباره جواد مولانیا گفت: وی نیز از مجریان شناخته شده تلویزیون و از بازیگران و کارگردانان تئاتر است که در این دوره جشنواره ثمر به عنوان داور از تجربیاتش بهره مند خواهیم شد.
و اما احمد آزاد پنجمین داور جشنواره تئاتر ثمر از مستند سازان و فیلم سازانی است که در این دوره جشنواره با ما همکاری دارد.
پنجمین جشنواره تئاتر ثمر با حمایت معنوی بنیاد فردوسی از ٢۵ لغایت ٢٨ اسفند ماه ٩۵همزمان با ثبت هزاره شاهنامه در یونسکو در تیاتر باران برگزار می شود و ورود برای همه هنردوستان آزاد و رایگان است.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com