محمدرضا ژیان رئیس سیاست گزاری و بنیان گذار جشنواره تئاتر ثمر گفت: هیئت داوران این دوره از جشنواره تئاتر ثمر متشکل از خسرو احمدی ، ایوب آقاخوانی ، اردلان شجاع کاوه ، خیام وقار کاشانی و شراره رخام است.
به گزارش روابط عمومی ششمین جشنواره تئاتر ثمر، محمدرضا ژیان در همین رابطه اظهار داشت: هر ۵ داور این دوره از هنرمندان بازیگر ، کارگردانی تئاتر و تهیه کنندگان محترمی هستند که به عنوان داور در این دوره از جشنواره تئاتر ثمر حضور خواهند داشت.
ژیان یادآور شد : خسرو احمدی از بازیگران سینما و تئاترو تلویزیون است که در این باره تجربیات ارزشمندی دارد.
وی ادامه داد: ایوب اقاخوانی نویسنده و کارگردان و بازیگر تئاتر است که به عنوان داور در ششمین جشنواره تئاتر ثمر با ما همکاری دارد.
محمدرضا ژیان اضافه کرد: نفر سوم داوران جشنواره تئاتر ثمر، اردلان شجاع کاوه نیز از بازیگران تئاتر و سینما و تلویزیون است .
ژیان درباره خیام وقار کاشانی گفت: وی نیز از بازیگران و تهیه کنندگان تئاتر است که در این دوره جشنواره ثمر به عنوان داور از تجربیاتش بهره مند خواهیم شد.
و اما شراره رخام پنجمین داور جشنواره تئاتر ثمر از بازیگران و تهیه کنندگان عزیزمان است که در این دوره جشنواره با ما همکاری دارد.
و در طول جشنواره میزبان مهمانان هنرمند عزیزمان در بخشهای بازیگری و کارگردانی و تهیه کنندگی تئاتر و سینما خواهیم بود که بزودی اعلام خواهیم کرد.

روابط عمومی ششمین جشنواره تئاتر ثمر

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com