محمدرضا ژیان گفت: هیئت داوران این دوره از جشنواره تئاتر ثمر متشکل از رضا حسین آبادی، شیوا خسرو مهر، عباس اختری، سارا دارو فروش و محمد شمس است.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی آکادمی ثمر، محمدرضا ژیان در همین رابطه اظهار داشت: هر ۵ داور این دوره از هنرمندان بازیگری و کارگردانی تئاتر هستند که به عنوان داور در این دوره از جشنواره تئاتر ثمر حضور خواهند داشت.
ژیان یادآور شد : رضا حسین آبادی نویسنده و فیلمسازی است که در این باره تجربیات ارزشمندی دارد.
وی ادامه داد: شیوا خسرومهر از بازیگران و کارگردانان تئاتر است که به عنوان داور در چهارمین دوره جشنواره تئاتر ثمر با ما همکاری دارد.
محمدرضا ژیان اضافه کرد: نفر سوم داوران جشنواره ثمر، عباس اختری نیز از کارگردانان هنری تلویزیونی است که می توان از فعالیت هنری اش در برنامه ماه عسل نام برد.
ژیان درباره سارا دارو فروش گفت: وی نیز از بازیگران و کارگردانان تئاتر است که در این دوره جشنواره ثمر به عنوان داور از تجربیاتش بهره مند خواهیم شد.
محمد شمس پنجمین داور جشنواره ثمر از نویسندگان و فیلم سازانی است که در چهارمین جشنواره تئاتر ثمر با این آکادمی همکاری دارد.
چهارمین جشنواره داخلی و کارگاهی تئاتر ثمر با مشارکت بنیاد فردوسی از ۱۱ تا ۱۴ مهرماه جاری در تماشاخانه باران برگزار می شود.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com