داوران بخش انتخاب آثار جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر معرفی شدند.به گزارش رسیده، طی احکام جداگانه آقایان میلاد نیک‌آبادی (کارگردان، منتقد، پژوهشگر و مدرس دانشگاه)، بهزاد خاکی نژاد (بازیگر، منتقد، پژوهشگر و مدرس دانشگاه) و بنفشه اعرابی (بازیگر، کارگردان، پژوهشگر و مدرس دانشگاه) را به‌عنوان داوران بخش انتخاب آثار این جشنواره معرفی شدند.

تعداد ۲۳۷ اثر در این دوره از جشنواره تئاتر ثمر ثبت‌نام کرده‌اند که از آن میان تعداد ۱۹۷ اثر با تکمیل مدارک وارد مرحله خوانش شده و پس از ارزیابی آثار توسط هیات ارزیاب مرحله خوانش به سرپرستی آقای ایوب آقاخانی ۸۰ اثر مجاز به حضور در مرحله بازبینی شدند که در مدت ۵ روز مورد ارزیابی هیات انتخاب قرار خواهند گرفت.

هشتمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر به دبیری افشین علی اصفهانی از ۸ لغایت ۱۸ اسفندماه سال ۱۳۹۷ در تماشاخانه عمارت نوفل‌لوشاتو برگزار می‌شود.

 

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com