فرزاد جعفریه، یکی از کارگردانان جوانی است که برای چهارمین دوره جشنواره داخلی و کارگاهی تئاتر ثمر نمایش قواعد بازی را به روی صحنه می برد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی آکادمی ثمر، فرزاد جعفریه از هنرجویان پیشین آکادمی ثمر بوده که آموزش های مقدماتی بازیگری و تئاتر را در این آکادمی سپری نموده است.
جعفریه با اشاره به برگزاری جشنواره داخلی و کارگاهی تئاتر ثمر اظهار داشت: این قبیل جشنواره ها به عنوان اولین پله کسب تجربه در بازیگری و کارگردانی تئاتر محسوب می شود که هنرجویان از همان ابتدای کار خود با صحنه و تماشاگر به خوبی آشنا می شوند.
گفتنی است: نمایش قواعد بازی با نویسندگی، طراحی و کارگردانی فرزاد جعفریه با ۴۰ دقیقه زمان لحاظ شده برای آن، داستان یک دورهمی سیاسی برای انتخاب رییس جمهور بعدی را به روی صحنه می برد که در میان درگیری های این حزب سیاسی اتفاقات غیرمنتظره ای می افتد که باعث برهم زدن این دورهمی و تحت تاثیر قراردادن انتخاب رییس جمهور می شود.
بازیگران این نمایش را فرزاد جعفریه، پونه بابایی، مریم گل محمدی، پرگل یوسفی، شقایق علی قلی، سیما محمدی و علیرضا میرخلیلی تشکیل می دهند.
فرزاد جعفریه (طراحی صحنه و پوستر)، زینب علی قلی (طراح لباس) به عنوان دیگر عوامل نمایش قواعد بازی هستند.
نمایش قواعد بازی روز یکشنبه ۱۱ مهر ماه از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه برای رقابت با دیگر گروه های نمایشی در چهارمین جشنواره داخلی و کارگاهی تئاتر ثمر با مشارکت بنیاد فردوسی به روی صحنه خواهد رفت.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com