توسط محمدرضا ژیان
دبیر چهارمین جشنواره تئاتر ثمر منصوب شد
محمدرضا ژیان (بنیانگذار جشنواره تئاتر ثمر)، طی حکمی تینا حاج محمدرضا را به عنوان دبیر چهارمین جشنواره تئاتر ثمر منصوب کرد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی ثمر،در متن حکم ژیان به حاج محمدرضا آمده است: «سرکار خانم تینا حاج محمدرضا»؛ به موجب این حکم به سمت دبیر چهارمین جشنواره تئاتر ثمر منصوب می‌شوید.
ضمن سپاس از تلاش‌های ارزنده تان در راستای برگزاری دوره های آموزشی آکادمی ثمر در رشته های بازیگری و کارگردانی تئاتر، امید است با استفاده از تجربه‌های گرانقدر گذشته و بهره گیری از همه ظرفیت‌های موجود همچون برنامه های گذشته ثمر، این رویداد فرهنگی در اوج شکوه و در خور نام تئاتر کشور عزیزمان ایران برگزار شود.
بی شک استفاده از نیروهای جوان، با انگیزه و خلاق در همه سطوح ضرورتی اجتناب ناپذیر برای موفقیت‌های هر چه بیشتر است. پس بکوشید تا با استفاده از تجربه افراد کارآزموده واعتماد به نیروهای جوان با برگزاری جشنواره ای استاندارد در اعتلای سیستم آموزشی آکادمی های تئاتر کشور و پویایی و کارآمدی هنرجویان آن گامی موثر برداشته شود، از خداوند بزرگ برایتان آرزوی موفقیت در انجام این مسئولیت مهم را دارم.»
خاطرنشان می گردد: چهارمین پایان دوره و جشنواره داخلی کارگاه بازیگری و کارگردانی تئاتر ثمر با مشارکت بنیاد فردوسی، طی روزهای یکشنبه تا چهارشنبه مورخ ۱۱ الی ۱۴ مهرماه جاری در تماشاخانه باران واقع در خیابان انقلاب، ابتدای خیابان فلسطین جنوبی، پلاک ۲۹۲ با اجرای قواعد بازی، بازی ابدی، افرا، نجار مرگ و آوای بازگشتگان (میهمان و خارج از مسابقه) به ترتیب با کارگردانی و نویسندگی فرزاد جعفریه، امیر جواهری، شقایق شعبانی و میلاد تقی پور، محدثه یادگاری و غزل شجاعی برای علاقمندان و اهالی فرهنگ و هنر برقرار خواهد بود.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com