توسط محمدرضا ژیان
دبیر پنجمین جشنواره تئاتر ثمر منصوب شد
محمدرضا ژیان (بنیانگذار جشنواره تئاتر ثمر)، طی حکمی تینا حاج محمدرضا را به عنوان دبیر پنجمین جشنواره تئاتر ثمر منصوب کرد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی ثمر،در متن حکم ژیان به حاج محمدرضا آمده است: «سرکار خانم تینا حاج محمدرضا»؛ به موجب این حکم به سمت دبیر پنجمین جشنواره تئاتر ثمر منصوب می‌شوید.
ضمن سپاس از تلاش‌های ارزنده تان در راستای برگزاری دوره های آموزشی آکادمی ثمر در رشته های بازیگری و کارگردانی تئاتر، امید است با استفاده از تجربه‌های گرانقدر گذشته و جشنواره دوره چهارم و بهره گیری از همه ظرفیت‌های موجود همچون برنامه های گذشته ثمر، این رویداد فرهنگی و همزمانی آن با ثبت هزاره شاهنامه در یونسکو و در اوج شکوه و در خور نام تئاتر کشور عزیزمان ایران برگزار شود.
بی شک استفاده از نیروهای جوانی که تنها با ٢٠ جلسه دوره آموزشی کارگاه ثمر به اینجا رسیده اند و البته با انگیزه و خلاقیتشان در همه سطوح ضرورتی اجتناب ناپذیر برای موفقیت‌های هر چه بیشتر است. پس بکوشید تا با استفاده از تجربه افراد کارآزموده واعتماد به نیروهای جوان با برگزاری جشنواره ای استاندارد در اعتلای سیستم آموزشی آکادمی های تئاتر کشور و پویایی و کارآمدی هنرجویان آن گامی موثر برداشته شود، از خداوند بزرگ برایتان آرزوی موفقیت همچون جشنواره پیش در تیاتر باران در انجام این مسئولیت مهم را دارم .»
خاطرنشان می گردد: همزمان با ثبت هزاره شاهنامه در یونسکو با پشتیبانی بنیاد فردوسی؛
پنجمین جشنواره تئاتر ثمر در روزهای چهارشنبه تا شنبه ۲۵ تا ۲۸ اسفندماه امسال در تیاتر باران به نشانی تهران، خیابان انقلاب، ابتدای خیابان فلسطین جنوبی با حضور اهالی فرهنگ و هنر برپا خواهد بود.
پنج نمایش با نام‌های ققنوس، کیت کت، عیش و نیستی، ۱۲۳۰ ثمری و هتل عروس به ترتیب با کارگردانی سوگند عباسی، امیر جواهری، پونه بابایی، شقایق شعبانی و میلاد تقی پور و مریم سعیدی به صحنه خواهند رفت که ساعت‌های نمایش آن‌ها به شرح زیر اعلام می‌شود:
۱- چهارشنبه ۲۵ اسفند ساعت ۱۴: نمایش ققنوس
۲- پنجشنبه ۲۶ اسفند ساعت ۱۲: نمایش کیت کت
۳- پنجشنبه ۲۶ اسفند ساعت ۱۵: نمایش عیش و نیستی
۴- جمعه ۲۷ اسفند ساعت ۱۲: نمایش ۱۲۳۰ ثمری
۵- جمعه ۲۷ اسفند ساعت ۱۵: نمایش هتل عروس
بنابر این گزارش، آیین پایانی جشنواره و کارگاه بازیگری و کارگردانی تئاتر ثمر، روز شنبه ۲۸ اسفندماه از ساعت ۱۵ با حضور محمدرضا ژیان (بنیانگذار و موسس جشنواره تئاتر ثمر)، یاسر موحدفرد (دبیرکل بنیاد فردوسی) و هنرمندان برجسته تئاتر ایران در تماشاخانه باران برپا خواهد بود.
ورود در این رویداد فرهنگی آموزشی برای همه دوستداران فرهنگ و هنر، آزاد و رایگان است.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com