چهارمین پایان دوره و جشنواره داخلی و کارگاهی بازیگری و کارگردانی تئاتر ثمر با مشارکت بنیاد فردوسی برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی آکادمی ثمر، این جشنواره و رویداد فرهنگی، آموزشی طی روزهای یکشنبه تا چهارشنبه مورخ ۱۱ الی ۱۴ مهرماه جاری در تماشاخانه باران واقع در خیابان انقلاب، ابتدای خیابان فلسطین جنوبی، پلاک ۲۹۲ با حضور علاقمندان و اهالی فرهنگ و هنر برقرار خواهد بود.
قواعد بازی، بازی ابدی، افرا، نجار مرگ و آوای بازگشتگان (میهمان و خارج از مسابقه) به ترتیب با کارگردانی و نویسندگی فرزاد جعفریه، امیر جواهری، شقایق شعبانی و میلاد تقی پور، محدثه یادگاری و غزل شجایی به صحنه خواهند رفت که ساعات آن به شرح ذیل اعلام می گردد.
یکشنبه ۱۱/۷/۹۵ از ساعت ۳۰/۱۲ : قواعد بازی
یکشنبه ۱۱/۷/۹۵ از ساعت ۳۰/۱۴ : بازی ابدی
دوشنبه ۱۲/۷/۹۵ از ساعت ۳۰/۱۳ : افرا
دوشنبه ۱۲/۷/۹۵ از ساعت ۱۵ : نجار مرگ
سه شنبه ۱۳/۷/۹۵ از ساعت ۱۴: آوای بازگشتگان (میهمان و خارج از مسابقه)
بنابراین گزارش آیین اختتامیه جشنواره داخلی کارگاه بازیگری و کارگردانی تئاتر ثمر روز چهارشنبه ۱۴/۷/۹۵ از ساعت ۱۴ با حضور محمدرضا ژیان (بنیانگذار و موسس جشنواره تئاتر ثمر) و دیگر هنرمندان برجسته تئاتر در تماشاخانه باران برپا خواهد بود.
شایان ذکر است: آکادمی تئاتر ثمر توسط محمدرضا ژیان تاسیس و از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را با هدف آموزش هنرجویان رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر آغاز نموده است که تا کنون ۱۰ دوره از برگزاری دوره های آن آکادمی می گذرد.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com