تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر با نشر سبزان منعقد شد.

به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر ثمر در این جلسه طرفین در خصوص تعاملات و همکاری فی ما بین و انتشار آثار برتر بخش نمایشنامه نویسی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر به توافق رسیدند.

طی جلسه ای با حضور دکتر رضا دادویی (دبیر نهمین جشنواره تئاتر ثمر) و حبیب فروغی (مدیرعامل نشر سبزان ) تفاهم نامه همکاری در رابطه با انتشار آثار برتر بخش نمایش نامه نویسی نهمین جشنواره تئاتر ثمر منعقد گردید.

دکتر رضا دادویی دبیر نهمین جشنواره تئاتر ثمر ضمن تأکید بر اهمیت این موضوع و لزوم حمایت از تولید متون نمایشی ایرانی گفت : انتشار آثار بخش نمایش نامه نویسی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر برای تشویق و انگیزه بیشتر به نویسندگان بالاخص نسل جوان خواهد بود که در این راستا مدیریت نشر سبزان با نگاه حمایتی از این مسئله استقبال کرده و قرار است بعد از پایان جشنواره و در سال آینده نمایشنامه هایی که از سوی دبیرخانه معرفی می شوند، چاپ و در دسترس عموم علاقه مندان قرار گیرد.

گفتنی است نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از ۹ الی ۱۸ اسفند ماه سال جاری به دبیری دکتر رضا دادویی در عمارت نوفل لوشاتو برگزار خواهد شد.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com