پوستر دومین نمایشگاه گروهی عکس تئاتر «ثمرنگار» که از ۲۳ تا ۲۶ تیرماه برگزار می‌شود، رونمایی شد.

پوستر دومین نمایشگاه گروهی عکس تئاتر «ثمرنگار» با طراحی سلما آذرانی رونمایی شد.

در این رویداد فرهنگی آثار برگزیده عکاسان تئاتر از جمله المیرا مجابی، نیلوفر آستا، مریم رحمانی، مریم جعفری، مریم اصلانی، ریحانه جعفری راد، هانیه یاوری، مژگان شرفی، زهره ضیایی، سمانه جویا، شهرزاد شعبانی، مهسا کلاهدوز، وحید مشایخی، محمدعلی افروزی، افشین امیری، علی طهماسبی، ایمان صفرآبادی فراهانی و رضا مظفری منش به نمایش گذاشته خواهد شد.

آئین گشایش این رویداد فرهنگی جمعه ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در گالری آریانا برگزار خواهد شد.

محمدرضا ژیان که کیوریتوری آثار را بر عهده داشته از نمایش آثار عکاسان تئاتر از نمایش های کارگردانانی چون علی رفیعی، حمیدرضا نعیمی، علیرضا میردریابیگی و حسین پارسایی و دیگر کارگردانان تئاتر در این رویداد خبر داد.

بازدید از این نمایشگاه از روز یکشنبه ۲۳ تا ۲۶ تیرماه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ در گالری آریانا، به نشانی تهران، الهیه، خیابان فیاضی (فرشته سابق)، پلاک ۹ امکان پذیر خواهد بود.

علاقه‌مندان تا ۲۶ تیر ماه جاری فرصت دارند بین ساعات ۱۵ تا ۲۰ (غیر از روز شنبه) به نشانی تهران، خیابان الهیه، خیابان فیاضی (فرشته)، پلاک ۹ مراجعه کنند. دور اول این رویداد، تیرماه سال گذشته در گالری «یاسمین» برگزار شد.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com