با معرفی هیأت انتخاب آثار بخش نمایش نامه نویسی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر، اسامی متون راه یافته به این بخش منتشر شد.

آرمان طیران ( مدرس دانشگاه و نویسنده )، فریدون ولایی ( نویسنده و کارگردان ) و مهدی حسین پور ( مدرس دانشگاه و پژوهشگر ) طی احکامی جداگانه از سوی دکتر رضا دادویی هیأت انتخاب آثار بخش نمایش نامه نویسی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر را بر عهده گرفتند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر ضمن اعلام اسامی هیأت سه نفره انتخاب آثار بخش نمایش نامه نویسی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر اسامی برگزیدگان را اعلام کرده است.

آرمان طیران ، فریدون ولایی و مهدی حسین پور طی یک ماه گذشته از بین ۷۱ اثری که شرایط لازم برای داوری را دارا بودند، آثار را مورد بررسی و خوانش قرار داده و در نتیجه با جمع بندی آرا تعداد۱۰ اثر ذیل را بدون اولویت برای مرحله بعدی بخش نمایش نامه نویسی این جشنواره انتخاب نمودند.

۱. جای پست/امید غفاری
۲. فصل گوجه چینی/ویدا شهرابی
۳. مامان، من اینجام/امیدغفاری
۴. آخرالمکان/مجتبی مقدم
۵. عاشقانه های لجنی/مهدی علیپور اصل
۶. مومو و راز گنج میرمهنا/عقیل جماعتی
۷. خاکستر سکوت/نیلوفر عباسی
۸. خاطر مکدر سایه ها/افسانه دوران
۹. واپسین ساعت/مهدی مرادی
۱۰. استدلالات زینت در رد نظریه مارشال مک لوهان/سام موسایی

نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر با دبیری دکتر رضا دادویی از ۹ الی ۱۸ اسفند ماه در عمارت نوفل لوشاتو برگزار خواهد شد.

عکاس : نفیسه کاظم رضی

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com