به گزارش روابط عمومی جشنواره
در این نشست محمدرضا ژیان موسس جشنواره های تئاتر ثمر پس از تبریک و خسته نباشید به کارگردانان گروه های حاضر در این جشنواره به معرفی و تاریخچه برگزاری این جشنواره پرداخت.

همچنین افشین علی اصفهانی دبیر هشتمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر سخنان خود را با درخواست قیام و یک دقیقه سکوت به احترام درگذشتگان حادثه دلخراش دانشگاه علوم تحقیقات تهران شروع نمود و ضمن بازگو کردن قوانین و شرایط برگزاری مرحله ی بازبینی آثار جشنواره، گروه های شرکت کننده را به همبستگی هرچه بیشتر برای تحقق هدف مشترک رشد و اعتلای تئاتر دانشجویی دعوت کرد.

گفتنیست هشتمین دوره از جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر ۸ لغایت ۱۸ اسفند ماه سال جاری در تماشاخانه عمارت نوفل لوشاتو برگزار می گردد.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com