علاقمندان به تماشای تئاتر می‌توانند با حضور در تماشاخانه باران به صورت رایگان از اجرای تئاترهای جشنواره ثمر استفاده کنند.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی آکادمی ثمر، چهارمین پایان دوره و جشنواره داخلی کارگاه بازیگری و کارگردانی تئاتر ثمر در حالی روزهای یکشنبه تا چهارشنبه مورخ ۱۱ الی ۱۴ مهرماه جاری در تماشاخانه باران برگزار می شود که علاقمندان به تئاتر و اهالی فرهنگ و هنر می توانند از تماشای احراهای در جشنواره ثمر به صورت رایگان بهره مند گردند. .
بر همین اساس، یکشنبه ۱۱/۷/۹۵ از ساعت ۳۰/۱۲ : قواعد بازی، یکشنبه ۱۱/۷/۹۵ از ساعت ۳۰/۱۴ : بازی ابدی، دوشنبه ۱۲/۷/۹۵ از ساعت ۳۰/۱۳ : افرا، دوشنبه ۱۲/۷/۹۵ از ساعت ۱۵ : نجار مرگ و سه شنبه ۱۳/۷/۹۵ از ساعت ۱۴: آوای بازگشتگان (میهمان و خارج از مسابقه) به روی صحنه خواهد رفت.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com