سارا دارو فروش یکی از داوران چهارمین جشنواره داخلی و کارگاهی تئاتر ثمر است که از سال ۱۳۸۲ فعالیت هنری اش را با بزیگری آغاز کرده ولی بعد با تمایل به سمت کارگردانی رفته و تا کنون ۵ تا ۶ کار در کارنامه کارگردانی خود ثبت نموده است
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی آکادمی ثمر، از نظر سارا داروفروش بهترین نمایش هایی که کارگردانی کرده است «آسد کاظم» بوده و در حال حاضر نمایش « گمشده در یانکرز، نوشته نیل سایمن.» را درتماشاخانه فنی زاده روی صحنه دارد.
داروفروش با اشاره به اینکه نمایش های به اجرا در آمده در جشنواره ثمر بسیار خلاقانه و نزدیک به حرفه ای و آماده برای اجرای عموم بود گفت: کارهایی که در این جشنواره اجرا شد در یک سطح نبودند، می شود گفت در بعضی از کارها هنرجویان قوی تر ظاهر شده بودند ولی در برخی از کارها هنوز در فضای کارگاه بودند. اما جمعاً شاهد استعداهای خوبی بودیم که این بابت بازخورد خوب این جشنواره و نشان دهنده جدی برگزار شدن کارگاه های آموزشی در آکادمی ثمر است.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com