گزارش اختصاصی از هفتمین” جشنواره دانشجویی ثمر”.

“آماده سازی برای حضور در سطح بین الملل”

‘شقایق شعبانی’ دبیر هفتمین دوره “جشنواره مردمی دانشجویی ثمر” ، در مورد برگزاریه این دوره ، به ستاد خبری جشنواره گفت : از ۳۵ گروه ثبت نامی، ۱۸ گروه در بخش بازبینی انتخاب شدند و از روز پنجشنبه نمایش های خودشان را در بخش رقابتی جشنواره آغاز کردند .

سطح کار ها نسبت به سالهای قبل خیلی بهتر شده و کارهای پرقدرتی به این دوره راه پیدا کردند.
دبیر جشنواره در مورد نحوه انتخاب محل برگزاری گفت: با سالن های دیگه هم مذاکره کردیم ولی جزو سیاست های جشنواره ثمر است ، که هر دوره را در یکی از تماشاخانه های خوب برگزار شود.

در دوره‌های قبل اجراها به طور مثال در تماشاخانه های “باران “و “شهرزاد” بود و این سری در پالیز هست و می‌خواهیم این گردش در تمام تماشاخانه ها را داشته باشیم و ادامه بدهیم.

شقایق شعبانی مورد برنامه های آینده جشنواره اینگونه عنوان کرد: جزو برنامه‌ها و سیاست‌های آینده جشنواره هست که ، بعد از فراخوان داخلی و استانی در سطح کشور در سطح بین‌الملل نیز برای شرکت در این جشنواره اعلام آمادگی و فراخوان بدهد.

“استارتی برای کارهای بزرگتر”

دبیر هفتمین “جشنواره ثمر” در انتهای صحبتهای خود گفت: خیلی خوشحالیم که در کنار این عزیزان هستیم و اگر آنها نبودند این جشنواره شکل نمی‌گرفت . حرفی که همیشه بهشون میگیم این هست که : گرفتن یک جایزه از دست بزرگان اتفاق خوشایند و دوست داشتنی است ، اما مهمتر این هست که استارتی باشه برای کار های بزرگتر.

پ ن : این جشنواره از ۱۷ الی ۲۵ اسفند برگزار میشود و شرکت کنندگان در بخشهای مختلف هنری ، طراحی لباس ، گریم ، نمایشنامه ، کارگردانی با هم به رقابت میپردازند.

گزارشگر : علی هنرسود منفرد

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

نظرات خود را بنویسید

logob

جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از سال ۱۳۹۰ به منظور حمایت از گروه های دانشجویی تئاتر توسط محمد رضا ژیان مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
در طی این سالها جشنواره تئاتر ثمر به صورت  مستقل و در بخش خصوصی بدون هیچ حمایت مالی دولتی و ارگانی توانسته است هشت دوره خود را هرچه باشکوهتر از دوره قبل برگزار کند و نقش بسزایی در رشد کیفی تئاتر دانشگاهی  و دانشجویی در میان اکثریت دانشجویان تئاتر داشته باشد.

 

#ثمرفستیوال

© تمامی حقوق متعلق به موسسه پردیس جوان ثمر است.

دسترسی سریع

تماس با ما

نشانی دبیرخانه: تهران میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام کوچه سرهنگ فرخ پلاک ۹ طبقه ۴

کدپستی دبیرخانه۱۱۴۶۹۱۴۴۶۹

telشماره تماس دبیرخانه: ۰۹۱۱۱۱۰۱۳۷۰ 

telشماره روابط عمومی: واتساپ

emailایمیل: samarfestival@gmail.com